ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Aren Veri Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak farklı disiplinlere sahip teknik, hukuk ve süreç yönetiminde uzman kadromuz ile veri koruma düzenlemelerine uyum süreçlerinde proje bazlı danışmanlık, eğitim, denetim ve destek hizmetleri veriyoruz. Bankacılık, finans, sağlık, enerji, sanayi, teknoloji, eğlence ve medya ve daha birçok farklı sektörde, çeşitli ölçeklerde çok sayıda yerli ve yabancı şirketin uyum danışmanlığı üzerine inşa ettiğimiz yüksek tecrübemiz ile her kurumun ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma sahibiz.

 

Şirketinizi, markanızı veya işletmenizi faaliyet gösterdiği sektör özelinde analiz ediyor ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ile sürdürülebilir bir uyum çalışması yürütüyoruz. Uyum danışmanlığımız kapsamında yalnızca yasal düzenlemelerin getirdiği yükümlülüklerin uygulanmasına odaklanmıyor aynı zamanda etkileşime girdiğiniz bireylerin mahremiyet beklentisini de karşılayacak şekilde bir anlayış sunuyoruz. Şeffaf ve hesap verilebilir bir organizasyon yapısını sağlıyor, riskleri analiz ediyor ve kilit kurumsal senaryolar ile yerindelik denetimleri yapıyoruz.

 

Dünya çapında giderek artan gizlilik düzenlemelerinin getirdiği yüksek miktarda para cezaları ve itibar sarsan yaptırım risklerini yönetmenin yanı sıra, verinin geleceği dönüştürdüğü bu çağda sürdürülebilir bir büyümenin de ancak bu düzenlemelerle uyumlu çalışmaktan geçeceğine inanıyoruz.

HİZMETLERİMİZ